WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY GRATIS!

Przejście ze spania w otulaczu do spania w śpiworku
12.jpg W trosce o prawidłowy rozwój dzieci i wygodę rodziców postanowiliśmy stworzyć innowacyjny produkt, który pomoże rodzicom w przygotowaniu dziecka do nowych warunków snu. Nasz wyjątkowy Kaftan i Otulacz 2w1 ułatwia dziecku odnalezienie się w nowych warunkach.
czytaj całość »
Rampers i pajacyki, czyli ubranka idealne na letnie noce
10.jpg

Przeglądając ubranka do snu dla dzieci i niemowląt możemy natrafić na wiele, wydawać by się mogło podobnych produktów różniących się nazwami. W tym artykule przedstawimy różnice, które na pierwszy rzut oka są drobne i nieistotne, jednak podczas użytkowania mogą mieć znaczenie.

czytaj całość »
Jak ubierać noworodka
8.jpg Przyszli rodzice często zastanawiają się w co powinni ubierać nowo narodzone dzieci, jakie aspekty powinni wziąć pod uwagę kompletując wyprawkę. Z myślą o tych dylematach przygotowaliśmy krótki poradnik!
czytaj całość »
Prawidłowy sen noworodka
6.jpg Potrzeby związane ze snem noworodków różnią się diametralnie od potrzeb snu osób dorosłych. W pierwszych miesiącach życia dziecko powinno przesypiać około 16-18 godzin. Dzięki temu niemowlak dobrze funkcjonuje, lepiej radzi sobie z otaczającym go światem, a do tego jest spokojniejszy i znacznie mniej marudny.
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl